Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 UFCŽivé přenosy Přenosy: 11 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9 Španělský pohárŽivé přenosy Přenosy: 8 Ruská ligaŽivé přenosy Přenosy: 8
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Volejbal online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Volejbal se v České republice proslavil zejména díky úspěchům ženských týmů v Lize mistrů. Avšak tato fanouškovská základna každým rokem roste a s tím i zájem a pozornost médií.

Kde sledovat volejbal online?

Online živé přenosy volejbalu můžete sledovat kupříkladu na ČT SPORT TV. Tato stanice (internetová televize) má jako jediná v ČR práva na vysílání české extraligy ve volejbale, ať už mužské, tak ženské. Stejně tak to platí pro světový volejbal (Mistrovství Evropy, Liga mistrů, Liga národů).

Pokud chcete sledovat online volejbalové přenosy zdarma z pohodlí domova, můžete využít i služeb jednotlivých sázkových kanceláří.

Kde sledovat volejbal online zdarma?

Tipsport TV, Fortuna TV a Chance TV poskytují každodenně zápasy spojené s online živými přenosy volejbalu ze všech koutů světa. Ať už se jedná o českou Extraligu, italskou Superlega nebo velmi oblíbenou Ligu národů.

Pro sledování těchto online streamů potřebujete udělat jediné. Zaregistrovat se a ověřit si účet u jedné z těchto sázkových kanceláří. Po úspěšném dokončení získáváte vstupní bonus 150 Kč. Díky tomuto vstupnímu bonusu nemusíte ani řešit první vklad. Jedinou další podmínkou pro sledování online živých přenosů z volejbalu je sázka v minimální výši 30 Kč, kterou musíte učinit aspoň jednou za měsíc.