La LigaŽivé přenosy Přenosy: 27 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 18 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 16 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 12 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Portugalská ligaŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 NBAŽivé přenosy Přenosy: 5 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 3 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 3 NHLŽivé přenosy Přenosy: 2 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 2 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 2 1. Polská liga VolejbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 35

Chance Kurzové sázky – celková nabídka, sázení, live sázky, registrace, přihlášení, aplikace

Sázková kancelář Chance je označována jako třetí největší sázková kancelář v České republice. Ovšem od roku 2013 došlo k podstatné změně. Nejlepší sázková kancelář, jednička na trhu, Tipsport, koupil Chanci.

 CHANCE BONUS : 2000 KČ + 200 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 2000 Kč + 200 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Chance.cz

Chance Kurzové sázky – celková nabídka a sázení

Vzhledem k tomu došlo ke spojení webových stránek, kdy vypadají stránky prakticky identicky, kurzové nabídky jsou stejné, stejně jako LIVE nabídky i online přenosy. Je nutno poznamenat, že tímto Chance pouze získala, jelikož jim Tipsport poskytuje veškeré licence na různé online přenosy a live streamy, které by bez nich bezpochyby neměli.

Mezi největší výhody Chance, stejně jako Tipsportu, patří tzv. Multiview. V podstatě to znamená, že můžete sázet LIVE na dva zápasy zároveň, kdy je můžete mít otevřeny vedle sebe, vidět oba streamy, obě kurzové nabídky a na základě toho sázet.

Chance registrace a přihlášení

Založení herního konta u Chance je velmi jednoduché. Vše začnete tím, že kliknete na „Zaregistrovat se“. Ve formuláři, který na Vás vyskočí, vyplníte všechny dostupné informace, včetně Vašeho telefonního čísla a emailu.

 CHANCE BONUS : 2000 KČ + 200 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 2000 Kč + 200 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Chance.cz

Chance Živé přenosy a live sázky

Následuje dokončení registrace. Pokud registraci nedokončíte, herní konto budete mít aktivní, budete moci sledovat online přenosy a streamy, sázet, avšak vklad bude omezen pouze na 3000 Kč. Ověření a dokončení registrace je hotové během pár vteřin. Buďto můžete registraci dokončit přímo na kamenné pobočce nebo jednoduše z pohodlí Vašeho domova. Stačí se pomocí odkazů dostupných po přihlášení se k Vašemu hernímu účtu prokliknout a přihlásit do Vašeho internetbankingu. Jen samotným přihlášením se Váš účet ověří, stejně jako všechny Vámi zadané údaje.

Bonus za registraci a bonusový kod

A co získáte ověřením? Jen tak, bez prvotního vkladu nebo čehokoliv, získáváte 200 Kč bonus na Vaše herní konto. S těmi můžete manipulovat jak chcete, ale před výběrem je musíte nejdříve 7x protočit.

 CHANCE BONUS : 2000 KČ + 200 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 2000 Kč + 200 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Chance.cz