Speedway GP (Speedway Grand Prix)Živé přenosy Přenosy: 2 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1 Francouzský pohárŽivé přenosy Přenosy: 1 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 French OpenŽivé přenosy Přenosy: 30

Speedway online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Plochá dráha je v podstatě druh motocyklových závodů na dráze s plošným povrchem o délce 260 – 425 metrů. Většinou mezi sebou závodí 4 a více jezdců. Aktuálně jedinou společností vlastnící vysílací práva pro Speedway je Digi TV, potažmo Telly. Co se sázek a livestreamů týče, tak ty nabízí pouze a výhradně Tipsport TV a Chance TV. Na jednotlivé zápasy si můžete vsadit před nebo během závodu a nebo jej případně jen sledovat.

Kde sledovat speedway online?

V České republice zatím plochá dráha jako taková velké zastoupení nemá. Tyto speciálně upravené motocykly nemjaí brzdy ani převodovky. Zlatá přilba je jedinou soutěží, která v Česku dostává pozornost v rámci tv přenosů a online přenosů v podání DIGI TV SPORT, potažmo Digi TV.

Mezi nejznámější závody však patří tzv. Speedway Grand Prix (SGP) a Speedway World Cup (SWC). Tyto typy závodů jsou nejvíce oblíbené a rozšířené v Polsku, Švédsku, Dánsku a Velké Británii. Z těchto zemí pochází nejvíce závodníků, ale ani Česká Republika už moc nezaostává.

Kde sledovat speedway online zdarma?

V Česku se chystá jeden zábod, konkrétně v Praze, který se bude konat v Praze. Jedná se o jediný závod v celosvětovém měřítku z ploché dráhy, jehož online přenos budete moct sledovat na ČT4 Sport, Chance TV, Fortuna TV a Tipsport TV.