Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 UFCŽivé přenosy Přenosy: 11 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9 Španělský pohárŽivé přenosy Přenosy: 8 Ruská ligaŽivé přenosy Přenosy: 8
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Speedway online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Plochá dráha je v podstatě druh motocyklových závodů na dráze s plošným povrchem o délce 260 – 425 metrů. Většinou mezi sebou závodí 4 a více jezdců. Aktuálně jedinou společností vlastnící vysílací práva pro Speedway je Digi TV, potažmo Telly. Co se sázek a livestreamů týče, tak ty nabízí pouze a výhradně Tipsport TV a Chance TV. Na jednotlivé zápasy si můžete vsadit před nebo během závodu a nebo jej případně jen sledovat.

Kde sledovat speedway online?

V České republice zatím plochá dráha jako taková velké zastoupení nemá. Tyto speciálně upravené motocykly nemjaí brzdy ani převodovky. Zlatá přilba je jedinou soutěží, která v Česku dostává pozornost v rámci tv přenosů a online přenosů v podání DIGI TV SPORT, potažmo Digi TV.

Mezi nejznámější závody však patří tzv. Speedway Grand Prix (SGP) a Speedway World Cup (SWC). Tyto typy závodů jsou nejvíce oblíbené a rozšířené v Polsku, Švédsku, Dánsku a Velké Británii. Z těchto zemí pochází nejvíce závodníků, ale ani Česká Republika už moc nezaostává.

Kde sledovat speedway online zdarma?

V Česku se chystá jeden zábod, konkrétně v Praze, který se bude konat v Praze. Jedná se o jediný závod v celosvětovém měřítku z ploché dráhy, jehož online přenos budete moct sledovat na ČT4 Sport, Chance TV, Fortuna TV a Tipsport TV.