Turecká basketbalová liga (TBL)Živé přenosy Přenosy: 3 VTB ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Australská basketbalová liga (NBL)Živé přenosy Přenosy: 1 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 21 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 20 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 18 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 17 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 17 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 16 Kvalifikace na ME (kvalifikace EURO)Živé přenosy Přenosy: 16 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 15 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 11 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 10 ChampionshipŽivé přenosy Přenosy: 23 Brazilská ligaŽivé přenosy Přenosy: 20
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Basketbal online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Sledování basketbalu v rámci online přenosů je daleko jednodušší než to bývalo.

Kde sledovat basketbal online?

Českou basketbalovou ligu můžete sledovat na ČT4 Sport (popřípadě stránkách České televize), která pravidelně pokrývá každý důležitý ligový zápas. Nova Sport 1 a 2 má v režii zámořskou NBA. Jako jediní v zemi mají k dispozici vysílací práva.

VOYO TV – Tato internetová televize spadá pod režii Novy, což tedy znamená, že na VOYO TV můžeme každý den sledovat hned několik zápasů ze zámořeské NBA v rámci online živého přenosu. Cena předplatného VOYO TV je 159 Kč měsíčně, čímž získáte přístup k online přenosu nejen basketbalu, ale i NHL a F1.

Kde sledovat basketbal online zdarma?

Pokud se jedná o basketbalové streamy zdarma a online, opět se jedná o dominanci Tipsport TV, Fortuna TV a Chance TV. Tyto dvě společnosti vlastní veškerá vysílací práva pro většinu basketbalových lig a tak se můžeme těšit online basketbalovým přenosům z lig jako je americká NBA, česká NBL, ale i francouzská LNB nebo třeba španělská ACB. Tipsport TV a Chance TV nabízí opravdu širokou škálu živých vysílání z oblasti basketbalu, stejně tak jako jiných sportů, a to prakticky odkudkoliv!

Pokud tedy chcete sledovat basketbalová utkání živě v rámci online přenosu, potřebujete pouze následující:

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat baseball live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů basketbalu.