NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1 Francouzský pohárŽivé přenosy Přenosy: 1 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 French OpenŽivé přenosy Přenosy: 30 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 18

Hokej online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Hokej je pravděpodobně nejrozšířenějším sportem v České republice. Hokejem doslova žijeme. A tak si nesmíme přeci nechat utéct jakýkoliv zápas našeho oblíbeného týmu nebo nároďáku. Kde však tyto zápasy sledovat, kromě televizních vysílání na ČT4 Sport, Nova Sport nebo O2 TV?

Kde sledovat hokej online?

Hokejka.cz

Hokejka.cz je zaměřená čistě na domácí Tipsport extraligu, ale i druhou ligu, tzv. Chance ligu. Za denní, měsíční nebo sezónní poplatek zde můžete sledovat online hokejové přenosy úplně každého extraligového zápasu včetně zápasů play-off. Jedinou nevýhodou však je, že zápasy můžete sledovat pouze na jednom zařízení a to pouze jeden zápas v daný moment.

Fortuna TV

Fortuna TV poskytuje online přenos pouze ze zahraničních lig. Pokud chcete sledovat NHL, KHL nebo přípravná utkání nároďáku, pak se spokojíte s Fortuna TV. Nabízí online přenos všech utkání zahraniční americké NHL nebo ruské KHL. Jednotlivé zápasy tak můžete sledovat živě, bez reklam a jediné, co k tomu je potřeba účet registrován u Fortuny a pár korun na herním účtu.

Kde sledovat hokej online zdarma?

Chance TV a Tipsport TV

Chance, Fortuna TV a Tipsport TV jsou jednoznačnými magnáty v oblasti hokejových online živých přenosů. A důvod je jednoduchý. Mají výhradní práva na veškeré české hokejové ligy, ať už se jedná o Tipsport extraligu nebo Chance ligu. Obě tyto ligy můžete sledovat v rámci živého přenosu online a jediné, co potřebujete, je účet registrován u jedné z těchto společností a sázka ve výši 30 Kč jednou za měsíc.

Obrovskou výhodou těchto dvou společností je, že poměrná část z těchto online živých vysílání hokeje je možné sledovat ve fullscreen módu. Aby toho nebylo málo, Tipsport TV i Chance TV poskytuje online hokejové streamy zdarma ke shlédnutí i z ostatních lig – DEL německá liga, KHL, NHL, slovenská liga aj.