French OpenŽivé přenosy Přenosy: 30 Challenger SurbitonŽivé přenosy Přenosy: 7 Challenger ZáhřebŽivé přenosy Přenosy: 7 Challenger ProstezovŽivé přenosy Přenosy: 7 Vyzyvatel HeilbronnŽivé přenosy Přenosy: 7 WTA BariŽivé přenosy Přenosy: 7 Challenger VicenzaŽivé přenosy Přenosy: 7 WTA MakarskaŽivé přenosy Přenosy: 7 M-ATP Ženeva, svobodnáŽivé přenosy Přenosy: 7 Challenger AugsburgŽivé přenosy Přenosy: 6 M-ATP Lyon, singlŽivé přenosy Přenosy: 6 WTA RabatŽivé přenosy Přenosy: 5 WTA ŠtrasburkŽivé přenosy Přenosy: 5 ATP LyonŽivé přenosy Přenosy: 5 ATP ŽenevaŽivé přenosy Přenosy: 5

Tenis online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Tenis patří jednoznačně mezi nejpopulárnější sporty zejména pro sázkaře. A sázkové kanceláře se tomu řádně přizpůsobují.

Kde sledovat tenis online zdarma?

Tipsport TV a Chance TV

Tyto dvě sázkové kanceláře poskytují jednoznačně nejrozšířenější nabídku sázkových příležitostí včetně online živých přenosů tenisu. Ať už se jedná o velké turnaje jako je US Open, French Open nebo Wimbledon, tak obyčejné ATP turnaje, WTA turnaje, challengery, ale dokonce i ITF turnaje. Všechny tyto zápasy bývají v 90% doprovázeny online živým vysíláním, což zpříjemňuje sázkařův zážitek. Sledujte živé vysílání v televizi Tipsport TV.

Samozřejmě můžete všechny zápasy sledovat v rámci online živého přenosu úplně zdarma, nemusíte na ně sázet. Jedinými dvěma podmínkami, které jsou stanovené, je, že musíte být u dané sázkové kanceláře zaregistrováni včetně  ověření účtu, a za posledních 30 dní jste musel učinit sázku ve výši 30 Kč a výše. V podstatě klidně můžete vsadit 30 Kč na kurz 1.01, vyhrát 30 háleřů, ale i přesto můžete bez problémů, zdarma a online sledovat následujících 30 dní jakékoliv utkání, nejen to tenisové. Sledujte živé vysílání v televizi Chance TV.

Fortuna TV a Sazkabet TV

Nabídky tenisových zápasů doprovázených živým vysíláním jsou u těchto sázkovek poměrně omezeny. Každým rokem se jejich možnosti rozšiřují, to samozřejmě, ale ani zdaleka nemají na giganty v podobě Chance a Tipsportu. Ale abychom těmto sázkovkám pouze neškodili. Jejich online přenosy tenisu jsou ve vysoké kvalitě a navíc nemusíte ani sázet, abyste je mohli sledovat. Sledujte živé vysílání v televizi Fortuna TV.

Jediné, co musíte, je zaregistrovat se. Tím, že se zaregistrujete a ověříte si svůj herní účet (lze z pohodlí domova skrze bankovní účet), získáte bonus ve výši 300 Kč na svoje herní konto. Tento bonus není ničím podmíněný, nemusíte jej nikterak prosázet nebo takto. Stačí si jej tam pouze nechat a dokud máte kladný zůstatek na herním kontě, můžete vesele sledovat všechny online živé přenosy tenisu a mnoha dalších sportů z pohodlí domova. Sledujte živé vysílání v televizi Sazkabet TV.