La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1 Francouzský pohárŽivé přenosy Přenosy: 1 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 French OpenŽivé přenosy Přenosy: 30 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 18

Snooker online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Snooker patří mezi nejoblíbenější sporty zejména ostrovanů (Anglie, Skotsko, Wales, Severní Irsko), ale svou fanouškovskou základnu mají určitě po celém světě. Kde však můžete sledovat snookerové online live streamy zdarma?

Kde sledovat snooker online?

Co se týče televizního vysílání, jednoznačným dominantem v této oblasti je jednoznačně Eurosport. Eurosport vlastní veškerá vysílací práva jakéhokoliv většího snookerového turnaje. Problém však je v tom, že se jedná o placenou aplikaci. Proč však plýtvat Vámi vydělané peníze na něco, co můžete mít online a zdarma?

Kde sledovat snooker online zdarma?

Sledovat snooker online můžete u jakékoliv české sázkové kanceláře.

Fortuna TV

Fortuna TV v této oblasti získala nadvládu zejména díky právům, které získali na mistrovství světa. Mistrovství světa se ukázalo v Česku jako velmi populární a Fortuna TV je jediná sázková kancelář, která vlastní práva pro jejich vysílání. Užít si tak online snookerových přenosů těchto větších turnajů můžete užít přímo na Fortuna TV.

Pro sledování online snookerového přenosu na Fortuna TV Vám stačí pouze dokončit registraci jako takovou, jelikož za samotné dokončení dostanete 300 Kč. Ty, když si tam necháte, můžete sledovat kompletně jakýkoliv online přenos snookeru úplně zdarma.

Tipsport TV, Chance TV

Tyto dvě společnosti však nezůstavájí daleko v závěsu. Tipsport TV i Chance TV pravidelně obsahuje živé vysílání snookeru z běžných, hvězdně obsazených turnajů a k dispozici je tak hned několik stolů zároveň, které můžete sledovat úplně zdarma v rámci online přenosu.