Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 5 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 UFCŽivé přenosy Přenosy: 11 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9 Španělský pohárŽivé přenosy Přenosy: 8
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Box online dnes, živé prenosy zdarma a live stream - kde sledovat?

V České republice patří boxerské zápasy mezi nejsledovanější sportovní příležitosti v rámci online přenosů vůbec. Není tomu divu. Souboje jsou vypjaté do poslední chvíle, mají potřebný build-up už několik měsíců dopředu a celý večer daného zápasu opravdu stojí za to. Kde se na něj však můžete dívat?

Kde sledovat box online?

Box živě v přímém přenosu na Nova Sport

Nova TV opravdu ví jak potěšit fanoušky boxu v České republice, a tak pravidelně vysílají zápasy živě přímo z dění události na Nova Sport 1 a 2. Pokud vlastníte VOYO TV, můžete sledovat tyto zápasy nejen v televizi, ale taky v rámci online živého přenosu přímo na VOYO.

O2 TV SPORT

O2 TV samozřejmě nesmí chybět. Díky balíčku Sport Pack můžete sledovat nejen MMA scénu, ale zároveň tu boxerskou. Neunikne Vám ani jeden zajímavý zápas. Následný záznam živého přenosu si můžete pustit přímo v aplikaci O2 TV SPORT.

Kde sledovat box online zdarma?

Tyto dvě sázkové kanceláře nesmí chybět pokud jde o velké události. Na každou velkou událost mají s předstihem vyřízeny práva a vy tak můžete nejen sledovat online přenos živě přímo na stránkách Fortuna TV a Tipsport TV nebo Chance, ale můžete si vsadit na svého favorita. Je něco lepšího, než sledovat online přenos boxu z pohodlí domova, pokud nemáte možnost být přímo na místě? Splňovat musíte pouze dvě podmínky.

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat box live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů boxu.