Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 35 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 27 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 18 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 15 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 12 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Portugalská ligaŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 NBAŽivé přenosy Přenosy: 5 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 3 NHLŽivé přenosy Přenosy: 2 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 2 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 2 1. Polská liga VolejbalŽivé přenosy Přenosy: 1

Box online dnes, živé prenosy zdarma a live stream - kde sledovat?

V České republice patří boxerské zápasy mezi nejsledovanější sportovní příležitosti v rámci online přenosů vůbec. Není tomu divu. Souboje jsou vypjaté do poslední chvíle, mají potřebný build-up už několik měsíců dopředu a celý večer daného zápasu opravdu stojí za to. Kde se na něj však můžete dívat?

Kde sledovat box online?

Box živě v přímém přenosu na Nova Sport

Nova TV opravdu ví jak potěšit fanoušky boxu v České republice, a tak pravidelně vysílají zápasy živě přímo z dění události na Nova Sport 1 a 2. Pokud vlastníte VOYO TV, můžete sledovat tyto zápasy nejen v televizi, ale taky v rámci online živého přenosu přímo na VOYO.

O2 TV SPORT

O2 TV samozřejmě nesmí chybět. Díky balíčku Sport Pack můžete sledovat nejen MMA scénu, ale zároveň tu boxerskou. Neunikne Vám ani jeden zajímavý zápas. Následný záznam živého přenosu si můžete pustit přímo v aplikaci O2 TV SPORT.

Kde sledovat box online zdarma?

Tyto dvě sázkové kanceláře nesmí chybět pokud jde o velké události. Na každou velkou událost mají s předstihem vyřízeny práva a vy tak můžete nejen sledovat online přenos živě přímo na stránkách Fortuna TV a Tipsport TV nebo Chance, ale můžete si vsadit na svého favorita. Je něco lepšího, než sledovat online přenos boxu z pohodlí domova, pokud nemáte možnost být přímo na místě? Splňovat musíte pouze dvě podmínky.

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat box live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů boxu.