Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 UFCŽivé přenosy Přenosy: 11 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9 Španělský pohárŽivé přenosy Přenosy: 8 Ruská ligaŽivé přenosy Přenosy: 8
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Rugby online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Rugby je v České republice poměrně pozamenutý sport, a tak není mnoho příležitostí, kde jej sledovat.

Kde sledovat rugby online?

Pokud se jedná o větší turnaj – Turnaj čtyř národů, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a jiné, tak výhradní vysílací práva má a vždy měla ČT4 Sport. Jedná se o jedinou televizní společnost a jediný televizní program, který v České republice má právo vysílat živé vysílání z turnajů rugby.

ČT SPORT TV  – Pokud chcete sledovat online přenos rugby v rámci živého vysílání, tak jedinou vaší možností je ČT SPORT TV. Online přenosy rugby poskytují v HD kvalitě, takže podívaná určitě stojí za to.

Kde sledovat rugby online zdarma?

Sázkové kanceláře v České republice bohužel neposkytují online živé vysílání jednotlivých zápasů, ale poskytují tzv. livetracking. To znamená, že u každé české sázkové kanceláře, zejména tedy Tipsport, Chance a Fortuna, si můžete vsadit živě na daný zápas a v rámci livetrackingu můžete zápas do jisté míry sledovat.