Ragbyová extraligaŽivé přenosy Přenosy: 1 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1 Francouzský pohárŽivé přenosy Přenosy: 1 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 French OpenŽivé přenosy Přenosy: 30

Rugby online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Rugby je v České republice poměrně pozamenutý sport, a tak není mnoho příležitostí, kde jej sledovat.

Kde sledovat rugby online?

Pokud se jedná o větší turnaj – Turnaj čtyř národů, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a jiné, tak výhradní vysílací práva má a vždy měla ČT4 Sport. Jedná se o jedinou televizní společnost a jediný televizní program, který v České republice má právo vysílat živé vysílání z turnajů rugby.

ČT SPORT TV  – Pokud chcete sledovat online přenos rugby v rámci živého vysílání, tak jedinou vaší možností je ČT SPORT TV. Online přenosy rugby poskytují v HD kvalitě, takže podívaná určitě stojí za to.

Kde sledovat rugby online zdarma?

Sázkové kanceláře v České republice bohužel neposkytují online živé vysílání jednotlivých zápasů, ale poskytují tzv. livetracking. To znamená, že u každé české sázkové kanceláře, zejména tedy Tipsport, Chance a Fortuna, si můžete vsadit živě na daný zápas a v rámci livetrackingu můžete zápas do jisté míry sledovat.