Copa AmerikaŽivé přenosy Přenosy: 16 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 15 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 3 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 2 Euro 2024Živé přenosy Přenosy: 2 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 52 Wimbledonský turnajŽivé přenosy Přenosy: 34 Brazilská ligaŽivé přenosy Přenosy: 20 GolfŽivé přenosy Přenosy: 17 Grand Prix Velké BritánieŽivé přenosy Přenosy: 11 Grand Prix RakouskaŽivé přenosy Přenosy: 11 CyklistikaŽivé přenosy Přenosy: 10 LecŽivé přenosy Přenosy: 10 1.JaponskoŽivé přenosy Přenosy: 10

Tipsport Kurzové sázky – celková nabídka, sázení, live sázky, registrace, přihlášení, aplikace

Sázková kancelář Tipsport jednoznačně patří mezi špičku na českém i slovenském trhu. Už desítky let je označována za tzv. jedničku na trhu. Proč je však jedničkou na trhu právě Tipsport?

 TIPSPORT BONUS : 50 000 KČ + 150 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 50 000 Kč + 150 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Tipsport.cz

Tipsport Kurzové sázky – celková nabídka a sázení

Česká i slovenská verze Tipsportu má jednoznačně nejrozšířenější nabídku ze všech sázkových kanceláří, stejně tak nejširší komunitu sázkařů, zejména díky jejich aktivnímu fóru, kde můžete získat nejen tipy na zápasy, ale inspirovat se tikety jiných, úspěšných sázkařů.

Tipsport registrace a přihlášení

Registrace je v dnešní době již jednoduchá. Stačí vyplnit online formulář, vyplnit potřebné údaje z občanského průkazu a dokončit registraci. Registraci na Tipsportu dokončíte v dnešní době již online. Stačí Vám k tomu pouze přihlášení se na svůj internet banking, kde se vše již samo automaticky ověří.

Bonus za registraci a bonusový kod

Po prvním přihlášení se Vám nabídne hned bonus. Je to příjemné uvítání, kdy za pouhé dokončení registrace dostanete na svůj účet 150 Kč a rovněž dostáváte bonus na první vklad ve výši až 50 000 Kč (Jako bonus dostáváte 100% výše svého prvního vkladu).

 TIPSPORT BONUS : 50 000 KČ + 150 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 50 000 Kč + 150 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Tipsport.cz

Mobilní aplikace

Tipsport jde samozřejmě s dobou a nemusíte sázet pouze na počítači nebo pobočce. Nově se dá stáhnout aplikace Tipsport do telefonu s Androidem i iOS. Aplikace je aktualizována prakticky každý týden a neustále Vás drží v obraze. Máte přehled o svém kontu (možnost vkladu, výplat, nastavení), ale rovněž můžete bezpečně sázet ať už klasicky, nebo LIVE, prakticky odkudkoliv.

Tipsport Živé přenosy a live sázky

Jako bonus Tipsport nabízí živé přenosy ať už ve webovém prohlížeči, tak v aplikaci. Jedinou podmínkou je sázka v minimální výši 30 Kč jednou měsíčně, abyste měli přístup k tisícům živých přenosů se širokou nabídkou live sázek kdekoliv a kdykoliv.

Za zmíňku stojí i komunita. Komunita je právě to, co dělá Tipsport tak vyjímečným. A Tipsport to ví. Nejen že provozují úspěšné a aktivní fórum, kde mezi sebou lidé sdílejí tikety, nápady, tipy, ale rovněž mohou lidé psát analýzy, případně blogy, za které jsou autoři i odměňováni v podobě NETů, za které mohou následně sázet (1 NET = 1 Kč).

 TIPSPORT BONUS : 50 000 KČ + 150 KČ  BONUS 50 150 KČ  Získejte 50 000 Kč + 150 Kč Zdarma - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na Tipsport.cz