Gala GROMDAŽivé přenosy Přenosy: 2 Vliv MMAŽivé přenosy Přenosy: 2 FENŽivé přenosy Přenosy: 2 BojovníciŽivé přenosy Přenosy: 1 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1

Bojové sporty online dnes, živé prenosy zdarma a live stream - kde sledovat?

Zápasy MMA jsou velmi populární jak v Česku, tak v zahraničí. Pokud však nemáte možnost být přímo na galavečeru, existuje hned několik příležitostí, jak si můžete užít celý večer živě a to z pohodlí domova.

Kde sledovat bojové sporty online

V Česku získala MMA popularitu zejména díky organizaci Oktagon MMA. Tato organizace nejen že přilákala pozornost zahraničních zápasníků, ale taky elitních českých fighterů, sponzorů, zejména těch mediálních.

Z televizní branže vlastní práva na Oktagon fighty Nova Sport a O2 TV Sport. Pokud jste tedy vlastníkem VOYO nebo O2 TV, můžete sledovat online přenosy bojových sportů i na svých mobilních zařízeních.

Mezi další média, na kterých můžete sledovat bojové sporty živě online, patří například Rizin, XFN, KSW a Bellator. U všech těchto společností platíte tzv. PPV, což znamená pay-per-view. Pokud se chcete tedy podívat na nějaký galavečer živě v rámci online přenosu, zaplatíte si stanovené PPV a můžete sledovat celý večer bez reklam aj.

Kde sledovat bojové sporty online zdarma?

V nedávné době však získaly vysílací práva i sázkové kanceláře, konkrétně tedy Fortuna TV, Chance TV a Tipsport TV. Nejen že máte přehled o všech zápasech, ale každý z nich můžete sledovat živě, a pokud máte svého favorita, tak si na něj případně i vsadit. Platí pouze dvě podmínky.

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat bojových sportů live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů bojových sportů.