UFCŽivé přenosy Přenosy: 11 KSWŽivé přenosy Přenosy: 5 UFC BOJ NOCŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1 Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Bojové sporty online dnes, živé prenosy zdarma a live stream - kde sledovat?

Zápasy MMA jsou velmi populární jak v Česku, tak v zahraničí. Pokud však nemáte možnost být přímo na galavečeru, existuje hned několik příležitostí, jak si můžete užít celý večer živě a to z pohodlí domova.

Kde sledovat bojové sporty online

V Česku získala MMA popularitu zejména díky organizaci Oktagon MMA. Tato organizace nejen že přilákala pozornost zahraničních zápasníků, ale taky elitních českých fighterů, sponzorů, zejména těch mediálních.

Z televizní branže vlastní práva na Oktagon fighty Nova Sport a O2 TV Sport. Pokud jste tedy vlastníkem VOYO nebo O2 TV, můžete sledovat online přenosy bojových sportů i na svých mobilních zařízeních.

Mezi další média, na kterých můžete sledovat bojové sporty živě online, patří například Rizin, XFN, KSW a Bellator. U všech těchto společností platíte tzv. PPV, což znamená pay-per-view. Pokud se chcete tedy podívat na nějaký galavečer živě v rámci online přenosu, zaplatíte si stanovené PPV a můžete sledovat celý večer bez reklam aj.

Kde sledovat bojové sporty online zdarma?

V nedávné době však získaly vysílací práva i sázkové kanceláře, konkrétně tedy Fortuna TV, Chance TV a Tipsport TV. Nejen že máte přehled o všech zápasech, ale každý z nich můžete sledovat živě, a pokud máte svého favorita, tak si na něj případně i vsadit. Platí pouze dvě podmínky.

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat bojových sportů live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů bojových sportů.