Grand Prix MonakaŽivé přenosy Přenosy: 11 Grand Prix KanadyŽivé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Euro 2021Živé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 3 Euroliga BasketbalŽivé přenosy Přenosy: 2 NHLŽivé přenosy Přenosy: 1 NBAŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 1 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 1 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 1 Francouzský pohárŽivé přenosy Přenosy: 1 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 1

Formule 1 online dnes, živé prenosy zdarma a live stream - kde sledovat?

Sledování Formule 1 může být náročnější. V České republice má vysílací práva na Formuli 1 aktuálně pouze Sport 1 a Sport 2. Tato společnost vlastní výhradní práva pro kompletní vysílání, včetně kvalifikací. Pokud chcete tedy sledovat Formuli 1 online v rámci živého přenosu, musíte na to oklikou.

Kde sledovat Formule 1 online?

Skylink.cz

Skylink nabízí v rámci své internetové televize Skylink Live TV programy Sport 1 a Sport 2, což Vám umožňuje si z pohodlí domova a internetového prohlížeče v rámci 7-denního zpětného přetáčení a archivu, shlédnout kompletně celou kvalifikaci i samotný závod. Závod jako takový bývá přenášen i živě, to znamená, že si můžete naladit online živý přenos Formule 1 a sledovat jej přes Skylink Live TV.

T-Mobile TV

T-Mobile vlastní aplikaci T-Mobile TV GO, ve které můžete v rámci základního balíčku (399 Kč / měsíčně) sledovat 80 programů, včetně Sport 1 a 2. Což znamená, že pokud si stáhnete tuto aplikaci do telefonu nebo jakéhokoliv mobilního zařízení, můžete sledovat online živý přenos z Formule 1.

Kde sledovat Formule 1 online zdarma?

Co se týče sázkových kanceláří, tak Tipsport, Chance, Fortuna i Sazkabet nabízí pouze tzv. livetracking. To znamená, že informace o jednotlivých jezdcích a událostech v závodě získáváte pouze textovou formou v průběhu online přenosu. Živé přenosy jako takové bohužel k dispozici sázkové kanceláře nemají a ani mít nebudou, jelikož výhradní práva má, jak jsme již zmiňovali, Sport 1 a 2.