La LigaŽivé přenosy Přenosy: 29 ChampionshipŽivé přenosy Přenosy: 24 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 21 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 19 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 18 Turecká ligaŽivé přenosy Přenosy: 18 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 17 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 16 League OneŽivé přenosy Přenosy: 15 Švédská ligaŽivé přenosy Přenosy: 15 Segunda DivisiónŽivé přenosy Přenosy: 14 Chorvatská ligaŽivé přenosy Přenosy: 11 Ligue 2Živé přenosy Přenosy: 10 2. Polská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 10

Fotbal online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Sledovat fotbal online je v dnešní době už opravdu jednoduché. Mnoho společností nabízí aplikace, které vám umožňují sledovat fotbal živě online. Ať už se jedná o televize Skylink, T-Mobile nebo O2 TV. Všechny tyto společnosti poskytují mobilní aplikace, kde můžete fotbal online TV přenos sledovat neomezeně prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Kde sledovat fotbal online?

Další možnost, jak sledovat fotbal online nebo živě je skrze televizi. V České republice co se přenosů úřaduje hned několik společností.

Fotbal živě online můžete sledovat na následujících platformách:

Česká televize – poskytuje zejména práva pro vysílání Mistrovství světa ve fotbale a jejich kvalifikací

O2 TV – rovněž internetová televize pokrývající většinu sportovních vysílání v republice – mají jako jediní koupenou licenci pro Ligu mistrů a Fortuna Ligu

DIGI TV – internetová televize pokrývající většinu fotbalových online TV přenosů od anglické Premier League, ale i 2. ligy (Sky Bet Championship) a FA Cupu. Nutno poznamenat, že DIGI TV jsou jedinými vlastníky vysílacích práv pro německou 1. a 2. Bundesligu

T-Mobile TV – poměrně nová internetová televize, avšak se širokou škálou televizních programů. Pro sledování fotbalových přenosů online Vám stačí jednoduchá appka, a nejen že tam máte kompletní vysílání z Ostrovů, ale kompletní programovou nabídku jako v normální televizi.

Kde sledovat fotbal online zdarma?

Nejjednodušší způsob jak sledovat fotbal živě online je přes sázkové kanceláře. U společností zmíněných výše většinou musíte platit nějakou paušální částku měsíčně a za to máte zpřístupněny applikace. U sázkových kanceláří jako je Tipsport, Chance či Fortuna však nic takového nepotřebujete.

Tipsport TV – poskytují fotbalové online TV přenosy a jediné, co k tomu potřebujete, je účet u sázkové kanceláře Tipsport a vsadit 30 Kč jednou za měsíc, což není problém ani pro víkendové sázkaře.

Fortuna TV – i u Fortuna TV můžete sledovat fotbal online, poskytují o něco menší nabídku než Tipsport, ale sledování není podmíněno sázkou 30 Kč měsíčně

Chance TV – u Chance můžete sledovat fotbalové online TV přenosy prakticky každý den v každou hodinu. Vždy se najde něco live, k čemuž máte k dispozici i obraz. Podmínkou je pouze sázkařský účet u Chance a sázka 30 Kč měsíčně.