Polský pohár FotbalŽivé přenosy Přenosy: 14 Německý pohárŽivé přenosy Přenosy: 12 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 11 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 10 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 10 Rumunská ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 10 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 9 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 9 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 9 Španělský pohárŽivé přenosy Přenosy: 8 Ruská ligaŽivé přenosy Přenosy: 8 Slovenská ligaŽivé přenosy Přenosy: 6 Rakouská ligaŽivé přenosy Přenosy: 6
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Fotbal online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Sledovat fotbal online je v dnešní době už opravdu jednoduché. Mnoho společností nabízí aplikace, které vám umožňují sledovat fotbal živě online. Ať už se jedná o televize Skylink, T-Mobile nebo O2 TV. Všechny tyto společnosti poskytují mobilní aplikace, kde můžete fotbal online TV přenos sledovat neomezeně prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Kde sledovat fotbal online?

Další možnost, jak sledovat fotbal online nebo živě je skrze televizi. V České republice co se přenosů úřaduje hned několik společností.

Fotbal živě online můžete sledovat na následujících platformách:

Česká televize – poskytuje zejména práva pro vysílání Mistrovství světa ve fotbale a jejich kvalifikací

O2 TV – rovněž internetová televize pokrývající většinu sportovních vysílání v republice – mají jako jediní koupenou licenci pro Ligu mistrů a Fortuna Ligu

DIGI TV – internetová televize pokrývající většinu fotbalových online TV přenosů od anglické Premier League, ale i 2. ligy (Sky Bet Championship) a FA Cupu. Nutno poznamenat, že DIGI TV jsou jedinými vlastníky vysílacích práv pro německou 1. a 2. Bundesligu

T-Mobile TV – poměrně nová internetová televize, avšak se širokou škálou televizních programů. Pro sledování fotbalových přenosů online Vám stačí jednoduchá appka, a nejen že tam máte kompletní vysílání z Ostrovů, ale kompletní programovou nabídku jako v normální televizi.

Kde sledovat fotbal online zdarma?

Nejjednodušší způsob jak sledovat fotbal živě online je přes sázkové kanceláře. U společností zmíněných výše většinou musíte platit nějakou paušální částku měsíčně a za to máte zpřístupněny applikace. U sázkových kanceláří jako je Tipsport, Chance či Fortuna však nic takového nepotřebujete.

Tipsport TV – poskytují fotbalové online TV přenosy a jediné, co k tomu potřebujete, je účet u sázkové kanceláře Tipsport a vsadit 30 Kč jednou za měsíc, což není problém ani pro víkendové sázkaře.

Fortuna TV – i u Fortuna TV můžete sledovat fotbal online, poskytují o něco menší nabídku než Tipsport, ale sledování není podmíněno sázkou 30 Kč měsíčně

Chance TV – u Chance můžete sledovat fotbalové online TV přenosy prakticky každý den v každou hodinu. Vždy se najde něco live, k čemuž máte k dispozici i obraz. Podmínkou je pouze sázkařský účet u Chance a sázka 30 Kč měsíčně.