Fortuna je dlouhodobě označována za českou „dvojku“, tudíž druhou nejlepší sázkovou kancelář (za Tipsportem). Je to však ještě vůbec pravda nebo je to už dávno jinak?

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz

Fortuna Kurzové sázky - celková nabídka, sázení, live sázky, registrace, přihlášení, aplikace

Fortuna Kurzové sázky – celková nabídka a sázení

Fortuna se od roku 2010 rozrůstá neskutečnou rychlostí. Nejen že sahá do Česka, na Slovensko a Polsko, ale rozrostla se do zemí jako je Chorvatsko, Maďarsko a v roce 2015 i Rumunsko. Co se týče rozsahu, tak hravě přeskočili jakékoliv tuzemské sázkové kanceláře, včetně Tipsportu.

V roce 2016 se Fortuna dokonce stala partnerem českého fotbalu, kdy se druhá fotbalová liga jmenuje Fortuna národní liga a od roku 2019 se HET liga (první česká fotbalová liga, dříve Gambrinus liga), přejmenovala na 1. fotbalovou Fortuna ligu.

Fortuna registrace a přihlášení

Je to poměrně jednoduché. Stačí kliknout na jednoduché „Zaregistruj se“ a pečlivě vyplnit všechny požadované údaje. Pro registraci samozřejmě musíte být starší 18 let. Vše završíte kliknutím na „Zaregistrovat se nyní“. Následuje ověření e-mailové adresy (kliknutím na odkaz co přijde do mailu) a ověření telefonního čísla (přijde Vám SMS a zadáte kód). Po dokončení všech těchto kroků se Vám vytvoří tzv. dočasný účet. V podstatě budete moci peníze jen vkládat, nikoliv vybírat.

Pro dokončení registrace potřebujete ověřit svou totožnost. To Vám ale Fortuna zpříjemní. Pokud ssi ověříte svou totožnost (věřšinou ověřením platební metody – přihlášením na Váš bankovní účet skrze stránky Fortuny), účet se Vám automaticky ověří. Většinou to netrvá déle než 10 minut.

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz

Bonus za registraci a bonusový kod

Jakmile je vše dokončeno a vy máte účet ověřený, dostáváte automaticky na účet bonus 300 Kč. A to bez jakéhokoliv vkladu! Pokud si však peníze budete chtít vložit, Fortuna Vám nabízí jako bonus až 1000 Kč k prvnímu vkladu.

Fortuna Živé přenosy, live sázky a mobilní aplikace

Určitě ano. Fortuna má mnoho předností. Ať už jsou to kvalitní, dost možná i nejlepší LIVE sázky na trhu se širokou nabídkou, tak profesionální kvalifikovaní bookmakeři, rychlá a moderní podpora, velmi povedená mobilní aplikace Fortuna a spousta zajímavých příležitostí (bonusové kurzy, různé).

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz