Copa AmerikaŽivé přenosy Přenosy: 16 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 15 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 3 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 2 Euro 2024Živé přenosy Přenosy: 2 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 1 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 52 Wimbledonský turnajŽivé přenosy Přenosy: 34 Brazilská ligaŽivé přenosy Přenosy: 20 GolfŽivé přenosy Přenosy: 17 Grand Prix Velké BritánieŽivé přenosy Přenosy: 11 Grand Prix RakouskaŽivé přenosy Přenosy: 11 CyklistikaŽivé přenosy Přenosy: 10 LecŽivé přenosy Přenosy: 10 1.JaponskoŽivé přenosy Přenosy: 10

Fortuna Kurzové sázky – celková nabídka, sázení, live sázky, registrace, přihlášení, aplikace

Fortuna je dlouhodobě označována za českou „dvojku“, tudíž druhou nejlepší sázkovou kancelář (za Tipsportem). Je to však ještě vůbec pravda nebo je to už dávno jinak?

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz

Fortuna Kurzové sázky – celková nabídka a sázení

Fortuna se od roku 2010 rozrůstá neskutečnou rychlostí. Nejen že sahá do Česka, na Slovensko a Polsko, ale rozrostla se do zemí jako je Chorvatsko, Maďarsko a v roce 2015 i Rumunsko. Co se týče rozsahu, tak hravě přeskočili jakékoliv tuzemské sázkové kanceláře, včetně Tipsportu.

V roce 2016 se Fortuna dokonce stala partnerem českého fotbalu, kdy se druhá fotbalová liga jmenuje Fortuna národní liga a od roku 2019 se HET liga (první česká fotbalová liga, dříve Gambrinus liga), přejmenovala na 1. fotbalovou Fortuna ligu.

Fortuna registrace a přihlášení

Je to poměrně jednoduché. Stačí kliknout na jednoduché „Zaregistruj se“ a pečlivě vyplnit všechny požadované údaje. Pro registraci samozřejmě musíte být starší 18 let. Vše završíte kliknutím na „Zaregistrovat se nyní“. Následuje ověření e-mailové adresy (kliknutím na odkaz co přijde do mailu) a ověření telefonního čísla (přijde Vám SMS a zadáte kód). Po dokončení všech těchto kroků se Vám vytvoří tzv. dočasný účet. V podstatě budete moci peníze jen vkládat, nikoliv vybírat.

Pro dokončení registrace potřebujete ověřit svou totožnost. To Vám ale Fortuna zpříjemní. Pokud ssi ověříte svou totožnost (věřšinou ověřením platební metody – přihlášením na Váš bankovní účet skrze stránky Fortuny), účet se Vám automaticky ověří. Většinou to netrvá déle než 10 minut.

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz

Bonus za registraci a bonusový kod

Jakmile je vše dokončeno a vy máte účet ověřený, dostáváte automaticky na účet bonus 300 Kč. A to bez jakéhokoliv vkladu! Pokud si však peníze budete chtít vložit, Fortuna Vám nabízí jako bonus až 1000 Kč k prvnímu vkladu.

Fortuna Živé přenosy, live sázky a mobilní aplikace

Určitě ano. Fortuna má mnoho předností. Ať už jsou to kvalitní, dost možná i nejlepší LIVE sázky na trhu se širokou nabídkou, tak profesionální kvalifikovaní bookmakeři, rychlá a moderní podpora, velmi povedená mobilní aplikace Fortuna a spousta zajímavých příležitostí (bonusové kurzy, různé).

 FORTUNA BONUS : 3000 KČ  BONUS 3000 KČ  Získejte vstupní bonus až 3000 Kč - Klikněte zde a zaregistrujte se nyní na iFortuna.cz