LplŽivé přenosy Přenosy: 13 TclŽivé přenosy Přenosy: 6 LckŽivé přenosy Přenosy: 6 LCS NAŽivé přenosy Přenosy: 4 LecŽivé přenosy Přenosy: 3 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 15 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 9 Portugalská ligaŽivé přenosy Přenosy: 9 Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 6 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 4 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 3 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 2 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 2 Profesionální boxŽivé přenosy Přenosy: 47 Ruská ligaŽivé přenosy Přenosy: 24

Esport online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

S e-sporty to není tak jednoduché, zejména co se týče přenosů. Televize vysílací práva ani nemají, to znamená, že to v podstatě zůstává na společensky uznávaných platformách jako je Youtube a Twitch.

Kde sledovat E-Sporty online?

Pokud chcete sledovat online přenos e-sportu vašeho oblíbeného týmu, tak jedna z výše zmíněných stránek bude pro Vás ideální.

Na Twitchi i na YouTube jsou kanály jednotlivých týmů, organizací, lig nebo přímo turnajů, které poskytují online vysílání jednotlivých zápasů zdarma, bez nutnosti nějaké registrace. Jedinou nevýhodou těchto vysílání jsou časté reklamy. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatný online přenos e-sport utkání, reklamy jsou v podstatě to hlavní, co živí jednotlivé kanály, tudíž počet reklam je poměrně velký.

Kde sledovat E-Sporty online zdarma? Online e-sport utkání živě, zdarma a bez reklam?

I takováto varianta existuje. Tipsport TV, Fortuna TV a Chance TV v posledních měsících začali přidávat do jejich repertoáru online živých vysílání a sázek e-sporty. Aktuálně se jedná zejména o hry jako je DOTA 2, League of Legends a Counter Strike: Global Offensive.

Pokud chcete sledovat e-sport živě online, musíte splnit pouze dva jednoduché kroky.

Mít založený účet u Tipsportu nebo Chance, samozřejmě plně ověřený, abyste mohli sledovat e-sport live, online, a bez jakýchkoliv přerušení.

Vsadit si jednou měsíčně za pouhých 30 Kč, čímž si odemknete širokou škálu všech online přenosů v oblasti e-sportu.