Premier LeagueŽivé přenosy Přenosy: 21 La LigaŽivé přenosy Přenosy: 20 EredivisieŽivé přenosy Přenosy: 18 BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 17 Ligue 1Živé přenosy Přenosy: 17 Polská EkstraklasaŽivé přenosy Přenosy: 16 Kvalifikace na ME (kvalifikace EURO)Živé přenosy Přenosy: 16 Evropská ligaŽivé přenosy Přenosy: 15 Evropská konferenční liga FotbalŽivé přenosy Přenosy: 11 Liga mistrůŽivé přenosy Přenosy: 10 ChampionshipŽivé přenosy Přenosy: 23 Brazilská ligaŽivé přenosy Přenosy: 20 Fortuna LigaŽivé přenosy Přenosy: 17 Italská futsalová ligaŽivé přenosy Přenosy: 17 2. BundesligaŽivé přenosy Přenosy: 16
Bonus dne bonus day 50 300 Kč 50 000 Kč
50 000 KčVstupní bonus
300 KčBonus bez vkladu
25 000 KčVstupní Vegas bonus
Zaregistrujte si účet

Americký fotbal online dnes, živé prenosy a hry zdarma, live stream - kde sledovat?

Americká NFL nabírá na popularitě i tady u nás. Není tedy divu, že ji začaly sázkové kanceláře, ale i sportovně založené televizní programy, zařazovat do svých nabídek. NFL tak můžete v dnešní době již sledovat zcela zdarma v rámci online přenosů.

Kde sledovat americký fotbal online

Co se týče televizních vysílání, dlouhodobě vlastní veškerá práva na NFL Sport 1 a 2. Tudíž tam můžete shlédnout během víkendu až 5 živých utkání.

Kde sledovat americký fotbal online, v rámcí přímého přenosu a úplně zdarma?

Od září bude začínat nová sezóna amerického fotbalu a vy ji můžete sledovat jakožto online přenos na internetu. Fortuna TV, Tipsport TV i Chance TV získali vysílací práva na všechny zápasy a je tak možno je sledovat online, z pohodlí domova a prakticky zdarma.

Pro sledování online přenosu amerického fotbalu zdarma u Fortuna TV Vám v podstatě stačí obyčejná registrace u Fortuny, kterou dokončíte a získáte tím bonus 300 Kč úplně zdarma. A to je vše. Můžete sledovat. Až 13 livestreamů za víkend.

Tipsport TV a Chance TV na tom jsou úplně podobně. Jediné, co musíte udělat, kromě samotného založení účtu u Chance nebo Tipsportu, je vsadit za 30 Kč aspoň jednou měsíčně. Tím se vám zpřístupní online přenos amerického fotbalu úplně zdarma a můžete sledovat zápas svého oblíbeného týmu z pohodlí domova u online streamu.